دارای مجوز از سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی شماره مجوز: ۹۲۰/۹۳/۴۳۲۶۲

مشهد، نبش احمدآباد ۷ (قائم)

مجتمع گوهرشاد، طبقه ۳، واحد ۳۰۹

هر روز 15:30 الی 20

بجز جمعه و تعطیلات

09150703239 051-38405789
  • بیش تر دیوارها و موانع ذهنی که مانع حرکت و پیشروی هستند تنها در ذهن ما وجود داشته و واقعیت بیرونی ند
  • به راحتی می‌شود در مورد اشتباهات دیگران قضاوت کرد، ولی به سختی می‌شود اشتباهات خود را پیدا کرد

دکتر سید مرتضی اسحاقی

دکتر سید مرتضی اسحاقی روانشناس بالینی است که با حدود 25 سال تجربه کار مشاوره و روان درمانی در حیطه های مختلف روانشناسی و تجربه کار با رویکردهای مختلف، خانواده درمانی را مناسب ترین روش برای درمان تعارضات زناشویی، روابط بین فردی و حتی اختلالات روانی می داند. هدف مهم ایشان گسترش دیدگاه های خانواده درمانی در بین جامعه درمانگران و مشاوران و همچنین تغییر نگاه خانواده ها و زوجین به سوی نگاهی جامع نگر و سیستمیک در علت یابی، تبیین و درمان مشکلات فی مابین افراد است.

ادامه ...
نماد اعتماد الکترونیکی

درباره ما

درباره سپهرآرامش درباره سپهرآرامش درباره سپهرآرامش درباره سپهرآرامش درباره سپهرآرامش درباره سپهرآرامش

کلینیک سپهر آرامش به عنوان اولین مرکز تخصصی خانواده درمانی در سال 1392 در مشهد تاسیس گردید. درمانگران و متخصصین این مرکز با اتخاذ دیدگاه های خانواده درمانی بویژه دیدگاه سیستمی و در نظر گرفتن مراجع در بستر تعاملات و چهارچوبهای بزرگتر و در نتیجه درگیر شدن کل اعضای خانواده  توانسته اند موفقیت نسبتا بالایی را در درمان اختلالات و مشکلات خانوادگی و روابط بین فردی کسب کنند و خوشبختانه نظرسنجی ها حاکی از تامین سطح بالایی از رضایت مراجعین میباشد.

سپهر آرامش بزودی ماهنامه "خانواده و درمان" را بصورت الکترونیکی منتشر میکند  که  ان شالله به زودی علاوه بر فضای مجازی در کتابفروشی و مراکز مطبوعاتی معتبر عرضه خواهد شد.

گروه تحقیقاتی سپهر آرامش بر آن است که از طریق تالیف مقالات و انتشار فراتحلیل ها در کتب و ژورنال های معتبر داخلی و بین المللی در زمینه رویکرد سیستمی و انطباق این رویکرد بر فرهنگ ایرانی_اسلامی، کارایی درمان های روان شناختی انجام گرفته و میزان رضایت مراجعین را روز به روز افزایش دهد.

در وب سایت کلینیک روانشناسی سپهر آرامش امکان دریافت نوبت مشاوره به صورت آنلاین وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از آن بدون مراجعه حضوری به موسسه، وقت مشاوره خود را رزرو کنید.