دارای مجوز از سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی شماره مجوز: ۹۲۰/۹۳/۴۳۲۶۲

مشهد، نبش احمدآباد ۷ (قائم)

مجتمع گوهرشاد، طبقه ۳، واحد ۳۰۹

هر روز 15:30 الی 20

بجز جمعه و تعطیلات

09150703239 051-38405789
  • بیش تر دیوارها و موانع ذهنی که مانع حرکت و پیشروی هستند تنها در ذهن ما وجود داشته و واقعیت بیرونی ند
  • به راحتی می‌شود در مورد اشتباهات دیگران قضاوت کرد، ولی به سختی می‌شود اشتباهات خود را پیدا کرد

دکتر سید مرتضی اسحاقی

دکتر سید مرتضی اسحاقی روانشناس بالینی است که با حدود 25 سال تجربه کار مشاوره و روان درمانی در حیطه های مختلف روانشناسی و تجربه کار با رویکردهای مختلف، خانواده درمانی را مناسب ترین روش برای درمان تعارضات زناشویی، روابط بین فردی و حتی اختلالات روانی می داند. هدف مهم ایشان گسترش دیدگاه های خانواده درمانی در بین جامعه درمانگران و مشاوران و همچنین تغییر نگاه خانواده ها و زوجین به سوی نگاهی جامع نگر و سیستمیک در علت یابی، تبیین و درمان مشکلات فی مابین افراد است.

ادامه ...
نماد اعتماد الکترونیکی

مشکلات زناشویی

شایع ترین مشکلات زوجین: الف. خیانت زناشویی ب.مشکلات جنسی زوجین پ.وجودتفاوت های بارز در اعتقادات و ارزش های اساسی و بنیادی طرفین ت.تجربه رخدادهای دلخراش و تغییرات اساسی در زندگی ث.وجودمسائل استرس زا...

شایع ترین مشکلات زوجین: الف. خیانت زناشویی ب.مشکلات جنسی زوجین پ.وجودتفاوت های بارز در اعتقادات و ارزش های اساسی و بنیادی طرفین ت.تجربه رخدادهای دلخراش و تغییرات اساسی در زندگی ث.وجودمسائل استرس زا ج.بروز خستگی و کسالت در روابط زوجین چ.مشکلات مرتبط با حسادت یکی از طرفین ح.مشکلات مرتبط با خانواده آشفته و آمیختگی بیش از حد با بستگان خانواده خ.خشونت خانگی د.ضعف مسئولیت پذیری ذ.انتظارات غیرواقع بینانه ر.مشکلات مربوط به اعتیاد ز.صرف وقت بیش از حد با گوشی هوشمند و یا سایر وسائل ارتباط جمعی س.کمبود حمایت روانی- عاطفی در دوره هایی که مشکل و ناراحتی بخصوصی و جود دارد. ش.دخالت همسر در روابط فرد با خانواده و دوستانش ص.ضعف ارتباط در خصوص موضوعات مهم ض.تقسیم بندی ناعادلانه مسئولیت ها و امور مربوط به خانه. ط. این احساس که رابطه فقط از جانب من ادامه می یابد. ظ.آسیب ها و مشکلات غیرقابل حلی که ممکن است برای فردی رخ دهند. ع.افسردگی طولانی مدت غ.اختلاف در تربیت فرزندان ک.وجود استرس بلند مدت در یکی از طرفین گ.همسر غیرحمایتگر موارد زیر از شایعترین مشکلاتی است که معمولاً زوجین و یا یکی از آنها به دلیل آن مراجعه می کنند. در حقیقت بارزترین مواردی که در اختلافات زناشویی توسط زوجین اظهار شده اند در این لیست آورده شده است.